سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Covid-19: انگلیس در 5 ژانویه 2021 تعطیلی کامل را اعمال می کند اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

ویروس کرونا

نمایندگی ها EITB متوسط

اقدامات محدود کننده جدید به دلیل افزایش عفونت های کووید -19 حداقل تا 15 فوریه اعمال خواهد شد. اسکاتلند و ولز نیز نتیجه گیری های سختی انجام داده اند.

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون روز دوشنبه اعلام کرد الف محاصره شدیدی برای انگلستان که حداقل تا 15 فوریه ادامه خواهد داشت و این شامل تعطیلی مراکز آموزشی ، اقدامات شدید در پاسخ به افزایش بی سابقه تعداد عفونت ها است.

جانسون در یک پخش مختصر هشت دقیقه ای تلویزیونی توضیح داد که شعار “در خانه ماندن” مانند اولین قفل ، مارس گذشته بود. وی افزود: “هفته های بعدی سخت ترین هفته تا کنون خواهد بود ، اما من کاملاً اعتقاد دارم که در آخرین مرحله نبرد هستیم (…). در خانه بمان ، از سیستم بهداشت محافظت کرده و جان ها را نجات ده”.

محدودیت های جدید سیستم سطح هشدار را برای مناطقی که هم اکنون در حال اجرا هستند حذف می کند. فقط در پنج مورد می توانید از خانه خارج شوید: اگر نمی توانید از راه دور کار کنید کار کنید ، وسایل ضروری را یک بار در روز بخرید ، تا در نزدیکی خانه ورزش کنید ، از افراد آسیب پذیر یا به دلایل بهداشتی مراقبت یا به آنها کمک کنید یا از خطر آسیب یا خشونت فرار کنید.

کالج ها ، موسسات و دانشگاه ها به صورت الکترونیکی کار خواهند کرد از این سه شنبه ، مهد کودک می تواند با وجود رعایت گروه های بالن ، به کار خود ادامه دهد.

جانسون یادآوری کرد که بیمارستان ها در حال حاضر “تحت فشار COVID-19 بیش از هر زمان دیگری از ابتدای شیوع همه گیر تحت فشار قرار دارند” و تعداد افرادی که برای ویروس کرونا بستری شده اند 40 درصد بیشتر از آوریل است ، در اواسط موج اول.

جانسون همچنین به گونه جدید ویروس کرونا در منطقه لندن اشاره کرد. “ما اکنون نسخه جدیدی از ویروس را داریم و دیدن سرعت انتشار آن ناامیدکننده و آزار دهنده است.”، با اشاره به.

علاوه بر این ، جانسون تأکید کرد که هدف این است که اولین دوز واکسن در اواسط ماه فوریه برای رسیدن به بزرگان خانه های سالمندان ، مراقبان آنها ، در سراسر دهه 1970 ، همه مراقبان بهداشت و درمان و افراد پزشکی “بسیار آسیب پذیر”.

سیروس استارمر رهبر مخالفان ، نماینده حزب کارگر ، قبلاً از اقدامات اعلام شده توسط جانسون حمایت کرده و خواستار استفاده “واکسن” با بالاترین سرعت شده است.

به نوبه خود ، اسکاتلند وی همچنین اعلام کرد که یک قفل ، که از نیمه شب دوشنبه آغاز می شود و تا ژانویه ادامه خواهد داشت ، اقدامات “مشابه” آنچه در مارس 2020 تحمیل شد ، همانطور که نخست وزیر اسکاتلند توضیح داد نیکلاس استورژئون. ولزی از طرف خود ، او تعطیلی دانشکده ها و دانشگاه ها را حداقل تا 18 ژانویه اعلام کرد.

این دوشنبه ، مقامات انگلیس 58،784 مورد جدید ویروس کرونا را گزارش کردند ثبت روزانه جدید عفونت ها از ابتدای شیوع همه گیری و منحنی اپیدمیولوژیکی را که در این موج سوم به سمت بالا راه اندازی شده تأیید می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *