سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

کنگره ایالات متحده پیروزی جو بایدن در انتخابات را تصویب کرد اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

ما

OA | EITB متوسط

پس از رد پیشنهاد جمهوری خواهان برای بطلان آرا elect انتخاباتی در آریزونا و پنسیلوانیا ، كنگره جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور جدید انتخاب كرد. وی از 20 ژانویه منصوب می شود.

کنگره ایالات متحده پس از از سرگیری جلسه پس از تعلیق ناشی از دستیابی به موفقیت برای طرفداران ترامپ در کپیتول هیل. حداقل چهار نفر کشته شدند.

کنگره آمریكا انتخابات دموكرات این پنجشنبه را تصویب كرد جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و همچنین یک دموکرات کامالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور در انتخابات نوامبر.

این تصمیم اندکی پس از آن صادر شد که مجلس سنا و مجلس نمایندگان اعتراض تعداد اندکی از طرفداران سرسخت جمهوری خواه ترامپ را برای تلاش برای تضعیف رای انتخاباتی بایدن در این ایالت رد کردند. آریزونا و پنسیلوانیا.

بایدن و نامزد وی ، كامالا هریس ، 306 رأی در حوزه انتخابیه به دست آوردند ، 36 رای بیشتر از آنچه برای پیروزی لازم بود.

ترامپ وعده “انتقال منظم”

رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، دونالد ترامپدقایقی پس از تصویب کنگره پیروزی جو بایدن ، متعهد شد که این پنجشنبه “انتقال منظمی” داشته باشد.

“علی رغم اینکه من کاملاً با نتیجه انتخابات مخالفم و واقعیتها از من حمایت می کنند ، در 20 ژانویه یک انتقال منظم وجود دارد. “ترامپ در بیانیه ای گفت که در آن مجدداً تأكید كرد كه “مبارزه برای اطمینان از شمارش آرا legitimate مشروع ادامه خواهد داشت”.

وی همچنین تأکید کرد که “این پایان بهترین دوره ریاست جمهوری در طول تاریخ است” و تأکید کرد که “این فقط آغاز مبارزه برای بزرگ شدن دوباره ایالات متحده است” ، در ارتباط با شعار مبارزات انتخاباتی او در سال 2016. “آمریکا را دوباره بزرگ بساز.”

این بیانیه توسط Dan Scavino ، مشاور ترامپ در شبکه های اجتماعی پس از آن ارسال شد حساب های رئیس جمهور ایالات متحده مسدود شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *