سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آیا کاپ قاعدگی برای باکره ها مناسب است؟

هر آنچه از کاپ قاعدگی باید بدانید

هنگامی که شک دارید، بهتر است در مورد آنچه در واژن خود به عنوان کاپ قاعدگی قرار می دهید بیشتر بدانید. بنابراین واقعاً به خودتان اجازه دهید تا در جریان تحقیق قرار بگیرید و سبک زندگی و چرخه قاعدگی خود را در نظر بگیرید .

سوالات زیادی در رابطه با کاپ قاعدگی مطرح می شود که مهمترین آنها را برایتان ذکر می کنیم :

 

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای باکره ها

شنا کردن با کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

آماده سازی برای اولین استفاده از کاپ قاعدگی
خوب، حالا شما کاپ قاعدگی خود را به دست آورده اید. تبریک میگم اولین سفارش شما این است که آن را ارزیابی کنید و همه چیز همراه با آن است: کیف حمل جالب؟ دستورالعمل ویژه از سازنده؟ با همه آن آشنا شوید.
سپس، شما می خواهید کاپ قاعدگی را استریل کنید. شما این کار را برای بطری‌های آب خود انجام می‌دهید و برای هر چیزی که در درون شما می‌گذرد باید این کار را انجام دهید!

به دستورالعمل‌های کاپ قاعدگی خود نگاه کنید یا به وب‌سایت سازنده سری بزنید تا برای کاپ خاص خود نکاتی را در نظر بگیرید یا خیر، اما در بیشتر مواقع می‌خواهید TLCی را که می‌خواهید یک شیشه کودک بدهید، به آن بدهید. کارشناسان اغلب توصیه می کنند که در اولین بار (و در پایان هر دوره) کاپ خود را بجوشانید تا کاملاً استریل شود و می خواهید آن را به مدت 5 تا 8 دقیقه در یک قابلمه آب بجوشانید (بدون اجازه دادن به کاپ). برای کمک به حفظ یکپارچگی مواد، کف یا کناره های قابلمه را لمس کنید). از آنجا، شما فقط می توانید آن را تخلیه کنید و بگذارید در جایی امن و تمیز در هوا خشک شود.
همچنین برخی از اسپری‌های پاک‌کننده کاپ در بازار وجود دارد ( این دستگاه می‌تواند ابزارهای تمرین کف لگن/کیگل را نیز تمیز کند!) و حتی دستگاه‌های بخارپز و ضدعفونی‌کننده کاپ قاعدگی – اما متخصصان واقعی این را می‌دانند (به شرطی که کاپ شما خلاف آن را به شما هشدار ندهد. ) قرص های ضدعفونی کننده بطری کودک یک هک عالی است که ممکن است قبلاً در خانه خود داشته باشید.

ممکن است در یک نگاه وقت گیر و کمی نگهداری بالا به نظر برسد، اما اگر به کاپ خود علاقه داشته باشید، با تمیز و قابل اعتماد ماندن در چرخه های بسیار بسیار به شما پاداش خواهد داد. به علاوه: طبق تجربه من، تمیز کردن کامل در واقع کمی زمان‌برتر از دویدن تامپون در آخرین لحظه است.
درج
این بخش دشوار برای مبتدیان است: فهمیدن اینکه چگونه می خواهید کاپ خود را به جایی که تعلق دارد برسانید. به خصوص اگر به تامپون یا پد عادت دارید، ممکن است ترسناک به نظر برسد، زیرا اکثر کاپ ها برای نگهداری تا 12 ساعت قاعدگی طراحی شده اند و اغلب به آن نگاه می کنند . اما کاپ هایی که ما توصیه می کنیم، مواد نرم و فرج دوست هستند که با شما کار می کنند، پس عصبی نباشید!
برای افرادی که به اندازه کافی بزرگ هستند که از حلقه دیافراگم یا ضد بارداری استفاده کرده اند، این مفهوم چندان متفاوت نیست. در غیر این صورت، فکر کنید که کاپ را به سمت بالا تا کنید و آن را مانند یک تامپون بدون اپلیکاتور وارد کنید. مانند بسیاری از فعالیت‌های مربوط به این ناحیه از بدن شما، چمباتمه زدن می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین دسترسی را برای قرار دادن و برداشتن کاپ قاعدگی داشته باشید. اغلب سازندگان کاپ شما عکس هایی از تاهای مختلف دارند که با طراحی و مواد آنها بهترین کار را دارد، اما اکثر دوستداران کاپ باتجربه به شما می گویند که برای یافتن کارآمدترین و راحت ترین تاشو برای خود آزمون و خطا می کنید. برخی از موارد رایج:

تا کردن «C» و «U»: یک چین فوق‌العاده معمول است، شما کاپ خود را طوری تا می‌کنید که شبیه حروف C یا U باشد. با صاف کردن کاپ و خم کردن آن به شکل دلخواه، می‌خواهید آن را نگه دارید. نزدیک لبه برای نگه داشتن چین در کنار هم و وارد کردن.
با فشار دادن لبه جلوی کاپ با انگشت اشاره، آن را در پایه نگه دارید تا در حالی که نوک نوک تیز شده را وارد واژن خود می کنید، آن را جمع کنید.

هنگامی که در داخل و نشستن، کاپ شما باز می شود (زیرا به جای اینکه صرفاً آن را جذب کند، قاعدگی را می گیرد). ممکن است لازم باشد کمی به آن تکان دهید – یک انگشت را به سمت بالا بکشید تا کاپ باز شود، یک چرخش یا چرخش ملایم – تا جایی که ممکن است راحت بنشیند، اما اغلب احساس خواهید کرد که کاپ در جای خود قرار می گیرد. اگر به نظر مزاحم، دردناک یا فقط خاموش است، همیشه می توانید آن را بیرون بیاورید و دوباره امتحان کنید. حتی گاهی اوقات به تازه‌کاران توصیه می‌کنم که قبل از پریود خود آن را به صورت خشک انجام دهند تا در حین آشنایی با کاپ جدید خود با گرفتگی، خونریزی یا محدودیت‌های زمانی پرفشار مواجه نشوید.

اگر با قرار دادن کاپ انتخابی خود مشکل دارید، ممکن است بخواهید یکی را انتخاب کنید که کمی نازک‌تر تا شود یا به برخی دیگر از گزینه‌های موجود در آنجا مراجعه کنید (“چند قورباغه را ببوس” و غیره)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *