سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

چگونه رحم را گرم کنیم ؟

چگونه رحم را گرم کنیم

اسپرم مرد در مقایسه با اسپرم ماده مقاومت کمتری دارد، بنابراین قرار گرفتن در وضعیت سگی بهترین موقعیت برای نفوذ عمیق است که باعث می شود اسپرم مرد ضعیف راحت تر شناور شود. البته می توانید به موقعیت های دیگری که شامل نفوذ عمیق است بروید.

در این مطلب از سایت همسرتایم به این سوال که چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن پاسخ می دهیم.

این نفوذ عمیق به معنای راهی آسان‌تر برای رسیدن اسپرم به دهانه رحم است و سرعت حرکت آن به تخمک را افزایش می‌دهد. گفته می شود در بیشتر موارد قرار گرفتن زن در بالا و مرد در پایین عامل حاملگی دختر است، در حالی که وضعیت مخالف یعنی مرد در بالا و زن در پایین باعث تولد دختر می شود. یک پسر.

 

چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن

تا به حال متوجه شده اید که PH واژن زنان بر تعیین جنسیت نوزاد تأثیر می گذارد، در حالی که PH اسپرم مردان تأثیری ندارد. فرقی نمی کند که شناسنامه خانواده مرد (در رابطه با جنسیت نوزاد) یا رژیم غذایی او چیست، مردی با 50-50 اسپرم دختر یا پسر می تواند مشکلات ناباروری در مردان ایجاد کند.

برای پسردار شدن روش هایی وجود دارد که امتحان کردن آن شانس پسردار شدن را زیاد می کند.

پس بهترین کمک مرد این است که همسرش را همراهی کند و او را به خوردن غذاهای مناسب تشویق کند. همچنین آشنایی با روش Shettles و آمادگی برای زمان مناسب برای رابطه جنسی و همچنین شناخت پوزیشن های مناسب است. البته ناگفته نماند که اگر مردی قبل از رابطه جنسی نوشیدنی های کافئین دار بنوشد، اسپرم مرد فعال تر است.

بار دیگر یادآور می شویم که هیچ تضمین قطعی برای تعیین 100 درصد جنسیت پسر وجود ندارد اما با امید، تلاش و برنامه ریزی می توانید به خواسته خود برسید اما این امر تاثیری بر شانس باروری پسر در مسیر علمی او نخواهد داشت. .

 

به یاد داشته باشید که یک بیضه نر حامل اسپرم X (دختر) و دیگری اسپرم Y (پسر) نیست. هر دو بیضه دارای مقدار مساوی اسپرم از هر دو جنس هستند، و این تصادفی است، مستقل از کنترل شما بر اینکه کدام اسپرم تخمک را بارور می کند.

 

جالب است بدانید که برخی از مردان اسپرم بهتری برای دختران یا پسران تولید می کنند، احتمالاً به همین دلیل است که برخی خانواده ها تعداد دختران بیشتری دارند یا برعکس.

 

مصرف کافئین احتمالاً تأثیر بیشتری در تعیین جنسیت پسر دارد. نوشیدنی های انرژی زا، یک فنجان قهوه یا حتی خوردن کمی شکلات قبل از رابطه جنسی برای تأثیر بیشتر مفید در نظر گرفته می شود.

 

از همسرتان بخواهید لباس زیر تنگ نپوشد! اگرچه لباس های گشاد انتخاب مطلوبی نیستند، اما از چسبیدن بیضه ها به بدن و افزایش دمای آن جلوگیری می کنند. به یاد داشته باشید که گرما باعث کاهش تعداد اسپرم ها و در نتیجه کاهش احتمال بارداری پسر می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *