سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

واکسن Oxford and AstraZeneca: برایان پینکر واکسن دریافت می کند 4 ژانویه 2021 | اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

ویروس کرونا

مانند رسانه EITB

برایان پینکر اولین بیمار دریافت کننده این واکسن شد. وی 82 ساله است و به دلیل بیماری کلیه تحت درمان دیالیز است.

0:40

برایان پینکر در آکسفورد واکسینه شد

برایان پینکر در آکسفورد واکسینه شد. تصویر به دست آمده از فیلم آژانس ها.

پیرمردی 82 ساله ، اولین شخصی که واکسن آکسفورد و AstraZeneca را دریافت کرده است

آ 82 سال این دوشنبه است اولین شخص در انگلستان برای واکسیناسیون با آماده سازی علیه covid-19 ، تولید شده توسط داروسازی دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca، مطابق با بهداشت انگلیس ، پس از تایید تنظیم کننده ها در دسامبر گذشته.

برایان پینکربهداشت افزود ، 82 ساله که به دلیل نیاز به دیالیز در معرض خطر است ، امروز صبح در بیمارستان دانشگاه آکسفورد واکسینه شد.

“من امروز از گرفتن واکسن covid بسیار هیجان زده هستم و واقعاً افتخار می کنم که یکی از موارد واکسن covid است که در آکسفورد ایجاد شده است. پرستاران ، پزشکان و پرسنل پزشکی امروز فوق العاده بودند و من مشتاقانه منتظر بزرگداشت چهل و هشتمین سالگرد ازدواجم با همسرم شرلی هستم. در پایان سال ، “پینکر در بیانیه ای گفت.

نهادهای نظارتی انگلستان پس از تجزیه و تحلیل تمام داده های ارائه شده توسط محققان آکسفورد ، پادزهر آکسفورد / AstraZeneca را در تاریخ 30 دسامبر تصویب کردند.

علاوه بر واکسن آکسفورد / AstraZeneca ، که ایمن و موثر در نظر گرفته می شود ، این کشور با واکسن Pfizer / BioNTech واکسینه می شود.

انگلیس در حال حاضر 100 میلیون دوز آکسفورد / AstraZeneca را تعهد کرده است ، که به 50 میلیون نفر امکان واکسیناسیون می دهد ، زیرا دو دوز مورد نیاز است.

موارد همچنان در حال افزایش است

بر اساس آمار رسمی ، انگلیس 54990 مورد جدید ویروس کرونا و 454 مورد مرگ دیگر در این هفته یکشنبه ثبت کرده است.

واکسیناسیون جمعیت انگلیس در هفته های آینده افزایش خواهد یافت ، در زمانی که افزایش نگران کننده ای در عفونت ها وجود دارد ، که مقامات با آن ارتباط دارند نوع جدید ویروس کرونا سریعتر گسترش می یابد

وزیر بهداشت ، مت هنکوک، روز دوشنبه اعلام کرد که واکسیناسیون با آکسفورد / AstraZeneca نشان دهنده آن است “گام زندگی” در مبارزه با ویروس کرونا و “مأموریت ملی”.

واکسن آکسفورد / AstraZeneca است ذخیره آسان تر زیرا می توان آن را در یخچال طبیعی مانند واکسن آنفولانزا نگهداری کرد ، در حالی که واکسن Pfizer / BioNTech باید در دمای منفی 70 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

انگلستان برنامه ایمن سازی خود را از 8 دسامبر آغاز کرد ، زمانی که مارگارت کینان ، 91 ساله ، اولین شخص در کشور و جهان شد که Pfizer / BioNTech را دریافت کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *