سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

محدودیت های شب سال نو در اروپا اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

کریسمس 2020

EITB متوسط

شب سال نو 2020 به شدت با اقدامات علیه covid-19 مشخص خواهد شد: مقررات منع رفت و آمد ، حداکثر تعداد افراد در هر گروه ، رویدادهای فرهنگی لغو شده …

اروپا با محدودیت های شدید و بدون جشن های معمول خود از سال 2020 خداحافظی خواهد کرد. همه گیری ، که بیش از 80 میلیون نفر را آلوده و بیش از 1،770،000 نفر را به کام مرگ کشاند ، مجبور شد اقدامات سختی را برای جلوگیری از افزایش شدید موارد پس از تعطیلات انجام دهد.

بریتانیای کبیر

انگلیس شب سال نو را با محدودیت های جدی سپری خواهد کرد. لندنی ها آنها قادر به لذت بردن از نمایش مواد شیمیایی نخواهند بود که هر پایان سال مرکز لندن و آبهای تیمز را روشن می کند.

فرانسه

Rجلسات در اماکن عمومی ممنوع است و مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب فرانسوی ها را مجبور می کند که از ساعت 20:00 تا 6:00 صبح در خانه باشند. برای جلسات در خانه حداکثر شش بزرگسال.

فرانسه دارد آتش بازی سنتی بر فراز برج ایفل را لغو کرد. در عوض ، او دو کنسرت عالی در شبکه های اجتماعی و تلویزیونی ترتیب داده است: یکی با دی جی ژان میشل جار و دیگری با نوازنده دیوید گوتا.

آلمان

آلمان جلسات در اماکن عمومی ممنوع است 31 دسامبر و 1 ژانویه؛ شهروندان می توانند در گروه های یک نفره دیدار کنند حداکثر پنج نفر (از دو آدرس ، بدون کودکان زیر 14 سال) در فضاهای خصوصی. علاوه بر این ، دولت مرکزی و استانهای فدرال این کشور را دارند آتش بازی ، ترقه و مواد شیمیایی ممنوع است برای جلوگیری از تجمع و همه پخش های عمومی لغو شد.

جمهوری چک

پراگ وجود دارد مصرف الکل در خیابان و آتش نشانان ممنوع است. علاوه بر این مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب ساعت نه شب می شود.

بوقلمون

احکام استانبول الف مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب دوشنبه 4 ژانویه از ساعت 21 روز سی و یکم تا 5 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.

اتریش

شب سال نو در اتریش در اواسط سال برگزار می شود سوم بازداشت شدید، با منع رفت و آمد 24 ساعته و بدون استثنا. همچنین باقی مانده است مواد شیمیایی معمول ممنوع است در مناطق شهری

روسیه

میدان سرخ بسته خواهد شد و همه کنسرت های کریسمس لغو می شوند در میدان و در کرملین. رستوران ها ساعت 11 شب بسته می شوند ، بنابراین شام خداحافظی در سال 2020 در خانه ها برگزار می شود.

هلند

امسال حداقل با حضور مخاطبان ، بازی های آتش بازی و موسیقی برگزار خواهد شد هر 31 دسامبر توسط شهرداری ها برگزار می شود. کشور نیز Nieuwjaarsduikel را لغو کنید، غوطه وری سنتی سال نو در ساحل Scheveningen.

این جشن ها در خانه برگزار می شود و در هر خانوار حداکثر سه میهمان برگزار می شود.

بلژیک

والونی و بروکسل خواهند داشت مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب در ساعت 22:00 ، در حالی که در فلاندر ساعت 00:00 خواهد بود. نمایش های سنتی از آتش بازی ممنوع خواهد شد در سراسر کشور و استانداردهای جلسات خانگی حفظ می شود: هر واحد مسکونی می تواند فقط یک نفر را دعوت کند، به استثنای افرادی که تنها زندگی می کنند ، که مجاز به پذیرش دو نفر هستند.

ایتالیا

کل کشور در شب سال نو وارد منطقه قرمز می شود. اقامت کردن سفر ممنوع است بین مناطق و شهرداریها ، به جز به دلایل کار ، بهداشت یا ضرورت. اعضای خانواده یا دوستان می توانند با حداکثر محدودیت ملاقات کنند ملاقات دو نفر. او مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب روز اول ساعت 22:00 تا 07:00 خواهد بود.

کشور پرتغال

او مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب 23:00 باعث شد همه مهمانی های سال نو معروف به “Passagem de Ano” لغو شوند.

یونان

در یونان مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب ساعت 22:00 تا 05:00 صبح خواهد بود. جشن در خانه نمی تواند بیش از حد باشد نه روح، حداکثر از دو خانواده.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *