سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

فرانسه سرعت واکسیناسیون covid-19 را تضمین می کند اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

ویروس کرونا

نمایندگی ها EITB متوسط

دولت فرانسه اعلام کرده است که هفته آینده 300 مرکز واکسیناسیون وجود دارد و تا پایان ژانویه بین 500 تا 600 مرکز واکسیناسیون وجود دارد.

دولت فرانسه این سه شنبه قول داد تسریع در برنامه واکسیناسیون ویروس کرونا، در برابر پس زمینه انتقادات دریافت شده و تصمیم به “تقویت ، تسریع و ساده سازی” استراتژی مقامات در برابر همه گیری است.

وزیر بهداشت فرانسه اولیویه وران در بیانیه ای به RTL گفت که “در مرحله شروع کار است” و استدلال کرد که “شناخته شده بود که (واکسیناسیون) عظیم نخواهد بود”. بنابراین وی گفت که این امر به “تدارکات بسیار مهم” نیاز دارد.

با این حال ، وی اطمینان داد که میزان واکسیناسیون به زودی افزایش خواهد یافت و این را فاش کرد “مراکز واکسیناسیون ایجاد می شود”. وی گفت: هفته آینده 300 مرکز واکسیناسیون خواهیم داشت و تا پایان ژانویه بین 500 تا 600 مرکز در دسترس خواهد بود.

وران تأکید کرد که “دیروز از 2000 واکسیناسیون بیشتر شد و این پنجشنبه به روشی بسیار مهم افزایش می یابد.” وی با تأکید بر اینکه افرادی که می خواهند واکسینه شوند می توانند به صورت آنلاین ، از طریق تلفن یا از طریق برنامه TousAntiCovid ثبت نام کنند: “ما منحنی نمایی خواهیم داشت.”

مقامات بهداشتی فرانسه روز دوشنبه در آخرین ترازنامه خود گفتند که آنها در 24 ساعت گذشته پیدا شده اند. 4022 مورد ویروس کرونا و 380 درگذشت، که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در مجموع 2،659،750 و 65،415 نفر قرار دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *