سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سرانجام انگلیس روابط خود را با اتحادیه اروپا قطع کرد اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

Brexit

IG | EITB متوسط

لندن و بروکسل پس از تقریباً نیم قرن عضویت در اتحادیه اروپا ، چهار سال پس از رای گیری ، جداگانه سفر جدیدی را آغاز کردند که مسیر تابعیت انگلیس را تغییر داد.

1:43

لندن ، نیمه شب گذشته.

لندن ، نیمه شب گذشته. تصویر به دست آمده از فیلم آژانس ها.

سرانجام انگلستان در حال قطع روابط با اتحادیه اروپا است

انگلستان سرانجام روابط خود را با اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) قطع کرد و تقریباً نیم قرن از مشارکت در بلوک اروپا پایان یافت و مرحله جدیدی را آغاز کرد که در آن فقط تابع قوانین و توافق نامه های خود خواهد بود. .

در ساعت 23:00 به وقت لندن (به وقت گرینویچ) و نیمه شب در بروکسل ، این ساعت لحظه تاریخی حذف انگلیس از همسایگان جامعه را نشان داد ، بیش از چهار سال پس از رای انگلیس – در 23 ژوئن 2016 – در منفعت Brexit.

انگلیس قبلاً در تاریخ 27 تا 31 ژانویه این باشگاه را ترک کرده بود ، اما این جمعه ، با ورود به سال 2021 ، اتحادیه بازار مشترک و گمرک را ترک کرد ، که در دوره انتقالی که به تازگی به پایان رسیده بود ، هنوز با آن ارتباط داشت.

از این به بعد ، انگلستان ، همانطور كه ​​دولت اصرار دارد ، در حال تبدیل شدن به یك كشور با كنترل آبهای خود است ، آزادی مذاكره در مورد توافق نامه های تجاری با كشورهای خارج از بلوك جامعه ، فقط به قوانین خود و تحت صلاحیت دادگاه هایش.

در طرح پیشنهادی سال 2016 ، 51.9٪ رأی مثبت دادند Brexit و 48.1٪ در برابر ، با مشارکت 72.2٪ ، بسیار بیشتر از انتخابات عمومی انگلیس.

توافق دوطرفه

از 23 ژوئن 2016 ، انگلستان و اتحادیه اروپا فرایند مذاکره طولانی و پیچیده ای را برای ایجاد روابط تجاری و همکاری در آینده بین دو کشور آغاز کرده اند.

این بار در تاریخ 24 ام با یک توافق نامه تجارت آزاد گسترده به پایان رسید ، که پس از تصویب دو مجلس پارلمان انگلیس – عوام و لردها – در 30 ام در یک جلسه فوق العاده در انگلستان تصویب شد.

این قانون که به صورت فوری تهیه شده است ، تعهداتی را که با اتحادیه اروپا در مورد روابط دو کشور انجام شده به قانون انگلیس منتقل می کند.

پیمان کریسمس که پس از نه ماه مذاکره در بروکسل امضا شد ، اطمینان می دهد که انگلستان می تواند با 27 عضو اتحادیه اروپا “در نزدیکترین شرایط به دوستی و حسن نیت” “تجارت و همکاری کند”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *