سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رهبران اتحادیه اروپا توافق نامه حاکم بر روابط با انگلستان را امضا کردند اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

Brexit

آژانسها eitb یعنی

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون نیز روز چهارشنبه امضای خود را در این توافق نامه مهر و موم می کند.

رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین و رئیس شورای اروپا چارلز میشل ، به طور رسمی توافق نامه را امضا کرده اند با انگلستان ، که روابط تجاری بین اتحادیه اروپا و آن کشور را پس از Brexit مشخص می کند.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون، همچنین چهارشنبه این هفته امضای خود را در توافق نامه مهر می کند.

رئیس کمیسیون اروپا پس از امضای توافق نامه با تأکید بر اینکه این “راه طولانی” است ، گفت: “نخست وزیر بوریس جانسون امروز بعداً آن را در لندن امضا خواهد کرد.” وی گفت: “زمان آن رسیده است كه Brexit را پشت سر بگذاریم. آینده ما در اروپا ساخته شده است.”

کشورهای عضو اتحادیه اروپا روز دوشنبه در مورد کاربرد موقت توافق نامه مذکور توافق کردند و پس از این سه شنبه ، روند کتبی قبلاً دنبال شده است هیچ دولتی مخالفت نکرده است در محدودیت زمانی

در ابتدا ، پارلمان اروپا با درخواست كامل موقت مخالفت كرد ، زیرا چشمان خوبی برای انجام این اقدام بدون دانستن نظر خود نمی دید ، اما رهبران گروه های مختلف سیاسی روز دوشنبه خوشحال شدند ، به شرط آنكه “استثنا” باشد.

آنها همچنین پیشنهاد کردند که درخواست موقت نباید در اواخر فوریه ، بلکه در ماه مارس تکمیل شود ، تا پارلمان اروپا بتواند آن را در جلسه عمومی برای این ماه تصویب کند.

“در مورد موضوعات مهم ، اتحادیه اروپا آماده است تا دست در دست هم پادشاهی انگلستان کار کند. این امر در مورد تغییرات آب و هوایی ، قبل از COP 26 در گلاسگو ، و در پاسخ به موارد همه گیر ، به ویژه با یک معاهده احتمالی است. امور خارجه ، ما به دنبال همکاری در مورد موضوعات خاص بر اساس ارزشها و منافع مشترک خواهیم بود. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *