سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دادگستری انگلیس استرداد آسانژ به ایالات متحده را رد کرد اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

پاسخ

EITB متوسط

قاضی ونسا باریتزر گفت که این استرداد برای سلامتی روانی استرالیایی مضر خواهد بود زیرا خطر خودکشی دارد. باریتزر روز چهارشنبه تصمیم خواهد گرفت که آیا او را آزاد کند.

دادگاه انگلیس رد کرده استبا استناد به دلایل بهداشتی ، درخواست ایالات متحده برای استرداد بنیانگذار ویکی لیکس ، جولیان آسانژ، متهم به جاسوسی توسط مقامات آمریکای شمالی به دلیل توزیع هزاران اسناد رسمی و مخفی از طریق پورتال خود. پس از این تصمیم ، دولت ایالات متحده 14 روز فرصت دارد تا درخواست تجدید نظر کند.

قاضی ونسا باریتزر از دادگاه جنایی مرکزی لندن (Old Bailey) استرداد را در نظر می گیرد این می تواند به سلامت روان استرالیایی آسیب برساند، زیرا او معتقد است که “آسانژ” در معرض خطر خودکشی است (در موارد دیگری نیز زخمی شده است) و اگر تحت تعقیب قرار گیرد در ایالات متحده ، که احتمال دارد در آن زندانی شود ، می تواند جان خود را بگیرد زندان

“تصور عمومی این است یک فرد افسرده و گاهی ناامید قاضی گفت که از آینده خود می ترسد. بنا به گفته قاضی ، آسانژ در حال حاضر در یک زندان با حداکثر امنیت در بلمارش ، جنوب شرقی لندن بسر می برد.

دفاعیات پیش از این هشدار داده بود که سلامتی وی در سالهای اخیر به طور جدی وخیم شده است ، قربانی زنجیره ای از اتهامات ناشی از اسناد فاش شده در سال 2010.

بارایسر این چهارشنبه تصمیم خواهد گرفت که آیا تأمین کند آزادی مشروط آسانژ که دفاعیات وی اعلام کرد خواهان وثیقه است.

ویکیلیکس همچنین در توئیتر رد دادخواست ایالات متحده را اعلام کرد که اساساً اصلانگ را از انتقال معاف می کند ، که منجر به آغاز دادرسی کیفری می شود که در آن وی می تواند به مجازات محکوم شود تا 175 سال زندان.

بنیانگذار ویکیلیکس در آوریل 2019 در سفارت اکوادور در لندن ، جایی که از سال 2012 پناهنده بود ، بازداشت شد تا از استرداد اولیه به سوئد ، جایی که تحقیقات در مورد جرایم جنسی در حال انجام است ، جلوگیری کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *