سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

توافق تجاری بین انگلستان و اتحادیه اروپا: مجلس عوام تصویب می شود اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

بریتانیای کبیر

آژانسها رسانه EITB

بوریس جانسون عصر امروز توافق نامه را امضا کرد. به این ترتیب ، این لایحه به مجلس اعیان می رود ، در آنجا نیز تصویب می شود.

اتاق شهرداری ها تصویب این چهارشنبه با 521 رأی موافق و 73 رأی مخالف، او توافقنامه تجارت آزاد و همکاری بین انگلستان و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا)، چی روابط آینده بین دو کشور پس از b حل و فصل خواهد شدرکیت یک واقعیت باشد از اول ژانویه

با تصویب مجلس عوام ، لایحه توافق نامه تجاری به مجلس اعیان (قسمت فوقانی) می رود ، جایی که پیش بینی می شود ملکه الیزابت دوم امشب تصویب متن قانون را نیز تصویب کند.

این توافق نامه که پس از مذاکرات طولانی و دشوار در روز 24 در بروکسل امضا شد ، پس از پایان دوره گذار ، پنجشنبه 31 ، در 23:00 به وقت گرینویچ به اجرا در می آید.

از این جمعه ، انگلستان خارج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی خواهد بود و روابط تجاری آن با بلوک 27 با این پیمان اداره می شود.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون، عصر امروز توافق نامه بین اتحادیه اروپا و انگلستان را امضا کرد Brexit و این از اول ژانویه بعدی به طور موقت اعمال می شود.

“با امضای این توافق نامه ، ما آرزوی حاکمیت مردم انگلیس را برآورده می کنیم طبق قوانین خودشان زندگی کنندساخته شده توسط پارلمان منتخب آنها ، “جانسون گفت.

جانسون: “یکی از بزرگترین توافقات تجارت آزاد در جهان”

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، صبح امروز با آغاز بحث در مورد توافق در مجمع عمومی ، گفت كه این لایحه “یكی از بزرگترین توافقات تجارت آزاد در جهان” است كه به انگلیس اجازه می دهد تا “كنترل خود را دوباره بدست آورد. از پول ما ، مرزهای ما ، قوانین ما. “

مدیر عامل شرکت ابراز امیدواری کرد تا “روابط جدید و خارق العاده ای با همسایگان اروپایی ما بر اساس تجارت آزاد و همکاری دوستانه” ایجاد کند.

به گفته جانسون ، این پروژه که با حمایت مخالفان کارگری در مجمع عمومی اجرا شده است ، به شرکت های انگلیسی امکان “تجارت بیشتر” با کشورهای اتحادیه اروپا را می دهد.

این لایحه که به سرعت در پارلمان وست مینستر (لندن) در دست بررسی است ، تعهداتی را که با اتحادیه اروپا در مورد روابط دو کشور از اول ژانویه انجام شده است ، به قانون انگلیس منتقل می کند.

توافق نامه ای که پس از نه ماه مذاکره در تاریخ 24 امضا شد ، این را تضمین می کند انگلستان می تواند با 27 عضو اتحادیه اروپا “در نزدیکترین روابط دوستی و حسن نیت” تجارت و همکاری کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *