سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ترامپ تصدیق می کند که دوره ریاست جمهوری خود در حال پایان است و قول “انتقال سازمان یافته” را می دهد اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

ما

LZ | EiTB MEDIA

ترامپ شکست را به طور کامل تصدیق نکرده است ، چیزی که به پیروانش قول داده بود “هرگز” انجام نخواهد داد ، اما اعتراف کرد که باید در تاریخ 20 ژانویه کاخ سفید را ترک کند.

رئیس جمهور خارج شده ایالات متحده ، دونالد ترامپ، این پنجشنبه توافق کرد که ریاست جمهوری وی یک دوره خواهد بود و قول “انتقال سازمان یافته” را پس از تصویب کنگره در انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن داد.

“اگرچه من کاملا در آن هستم من با نتیجه موافق نیستم ترامپ در بیانیه ای که یکی از بهترین مشاورانش ، دان اسکاوینو در توییتر منتشر کرده است ، گفت: “این انتخابات و واقعیتها از طرف من است ، اما یک انتقال منظم رخ خواهد داد.”

“من همیشه گفته ام که ما به تلاش خود برای اطمینان از شمارش آرا legitimate مشروع ادامه خواهیم داد. اگرچه این پایان بهترین دوره اول تاریخ رئیس جمهور است ، اما این تنها آغاز مبارزه ما برای دوباره آمریکا را عالی کنید!! “، وی به نقل از شعار مبارزات انتخاباتی خود افزود.”

واکنش ترامپ از طریق اسکاوینو صورت گرفت ، زیرا حساب کاربری شخص رئیس جمهور معزول در توئیتر به دلیل پیام هایی که رئیس جمهور حمله هواداران خود به پایتخت را توجیه می کرد ، به حالت تعلیق درآمد.

ترامپ در بیانیه خود نتوانست شکست خود را به طور کامل تصدیق کند ، چیزی که به پیروانش قول داده بود “هرگز” انجام نخواهد داد ، اما اعتراف کرد دوره نمایندگی او به پایان می رسد، و اینکه او باید در تاریخ 20 ژانویه کاخ سفید را ترک کند.

پیام او دقایقی پس از تصویب پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب در کنگره آمریكا ، با حرکات تشریفاتی معمول كه منجر به یكی از تاریك ترین روزهای تاریخ آمریكا شد ، اعلام شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *