سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بیش از 100000 مهاجر در مرز با آمریکای جنوبی دستگیر شده اند

[ad_1]

بیش از 100000 مهاجر در مرز با آمریکای جنوبی دستگیر شده اند

به گزارش خبرگزاری جمهوری خواه به نقل از رویترز ، مرزبانان آمریکایی در ماه فوریه نزدیک به 100000 مهاجر را در مرز مکزیک دستگیر کردند. این بیشترین تعداد مهاجرانی است که در فوریه 2006 دستگیر شدند.

تعداد زیادی از مهاجران بازداشت شده در مرز ایالات متحده نشان دهنده افزایش تعداد مهاجران وارد شده به ایالات متحده است.
جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در تلاش است برخی از سیاست های محدود کننده مهاجرت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین را که مهاجرت از آمریکای لاتین را تشویق می کند ، لغو کند.

افزایش تعداد کودکان مهاجر بی سرپرست در مرزهای آمریکای جنوبی در هفته های اخیر دولت بایدن را مجبور کرده است تا تلاش خود را برای اسکان مجدد این کودکان مهاجر و تعیین سرنوشت آنها افزایش دهد.

78،000 مهاجر در ژانویه در ایالات متحده دستگیر شدند که بسیار کمتر از تعداد مهاجرانی است که در ماه فوریه بازداشت شدند.

مرزبانان آمریکایی روز چهارشنبه بیش از 4500 مهاجر را که از مرز عبور می کردند دستگیر کردند ، این نشان می دهد که ورود غیرقانونی مهاجران می تواند در ماه مارس نیز ادامه یابد.

سیاست مهاجرتی بایدن توسط جمهوری خواهان مورد انتقاد قرار گرفته و روز جمعه کوین مک کارتی ، از اعضای ارشد جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا ، نامه ای به بایدن فرستاد و از وی خواست تا برای گفتگو در مورد این موضوع دیدار کند و گفت که رویکرد مهاجرتی بایدن مشکل ساز است. خیلی مضطرب

مک کارتی در نامه خود نوشت: “ما باید بحران مرزی خود را بپذیریم و مهاجران مکزیک و دیگر کشورهای آمریکای مرکزی را با قاطعیت از سفر خطرناک به مرزهای آمریکای جنوبی منصرف کنیم.”

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *