سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ایران حمله تروریستی به یک مدرسه دخترانه در کابل را به شدت محکوم کرد

[ad_1]

ایران حمله تروریستی به یک مدرسه دخترانه در کابل را به شدت محکوم کرد

محمد ابراهیم طاهریان فرد ، فرستاده ویژه جمهوری اسلامی ایران در افغانستان ، شب گذشته (شنبه) ، طی سخنرانی در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران ، به دولت و ملت ایران برای دولت مسلمان ، مردم تسلیت گفت افغانستان و مردم. جنایت وحشیانه و حمله تروریستی به یک مدرسه دخترانه در کابل را به شدت محکوم کرد.

وی که شب گذشته در جلسه ای با حضور علمای شیعه و سنی استان هرات و شخصیت های فرهنگی در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هرات سخنرانی کرد ، این حادثه را بسیار ناراحت کننده و تأسف بار توصیف کرد.

طاهریانی فرد ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر شاهد پایان جنگ و درگیری در افغانستان باشیم تا امت اسلامی و مردم افغانستان در ماه رمضان شاهد چنین حوادث و فجایعی نباشند.

وی افزود: راه حلی برای صلح و امنیت در افغانستان در داخل کشور و با درک همه گروه های افغان امکان پذیر است و جمهوری اسلامی ایران همیشه سعی کرده است با ایجاد یک اجماع ملی به ایجاد درک ، حفظ دستاوردها و توسعه ثبات کمک کند در افغانستان “

سعید حاتب زاده ، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نیز با ابراز انزجار از حمله تروریستی به مردم عادی ، به ویژه دانشجویان و بازماندگان ، حمله تروریستی شنبه شب در غرب کابل را محکوم کرد. وی ضمن ابراز همدردی ، به قربانیان تسلیت گفت. این اقدام تروریستی (

شب گذشته سه انفجار متوالی در منطقه دشت برچی در شهر کابل رخ داد. وزارت کشور گفت که در این حمله بیش از 50 نفر کشته و 100 نفر زخمی شدند.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *