سایت موسیقی پال موزیک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

انگلیس مدارس ابتدایی را در لندن تعطیل می کند تا حاوی covid19 | اخبار جهان

[ad_1]

بین المللی

ویروس کرونا

نمایندگی ها EITB متوسط

این اقدامات برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اتحادیه اصلی آموزش و پرورش با توجه به تعداد بالای عفونت در روزهای اخیر ، خواستار تعطیلی در سایر نقاط کشور شده است: 50000 مورد جدید در روز.

بریتانیای کبیر تمام مدارس ابتدایی را تعطیل می کند از لندن از طریق دو هفتهو همچنین محدود کردن شیوع ویروس کرونا در منطقه.

به گفته گاردین ، ​​دولت به خواسته های ده منطقه لندن پیوست که در آنها هیچگونه تعطیلی برنامه ریزی نشده است.

با این حال ، نه تنها در لندن می خواهند کلاس های درس را برای مدیر عامل انگلیس تعطیل کنند ، بلکه اتحادیه اصلی آموزش و پرورش خواستار تعطیلی در بقیه کشور شده است، پس از زنجیر کردن چهار روز متوالی با بیش از 50،000 مورد جدید ویروس کرونا ، این پنج شنبه رکورد جدیدی از موارد را ثبت کرد. مری باس دبیرکل اتحادیه ملی آموزش گفت: “آنچه برای لندن مناسب است برای کل کشور درست است.”

دو میلیون واکسیناسیون در هفته

از طرف دیگر ، طبق گفته تایمز ، واکسن AstraZeneca و Oxford توزیع حدود دو میلیون دوز هفتگی خواهد داشت. مدیران تولید انتظار دارند طی دو هفته به این سرعت برسند.

فشارها بر روی دولت برای افزایش میزان واکسیناسیون در برابر تعداد زیادی بستری در بیمارستان به علت ویروس کرونا ، که در آستانه سقوط است ، افزایش یافته است.

پس از اولین کشور اروپایی برای واکسیناسیون با فرمول Pfizer-BionTech ، این دوشنبه استفاده از واکسن آکسفورد با حدود 530،000 دوز موجود آغاز می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *